vacatures

Een paar uur per week of fulltime; bij eazie werk je altijd met veel plezier.
Je maak de gasten blij met de lekkerste healthy food,
je verdient ook nog eens lekker én werkt in een geweldig team!

Onderdeel uitmaken van de eazie family? 
Wij zoeken vaak versterking voor de volgende functies!

  • Medewerker restaurant
  • bezorger (e-bike of scooter)
  • kok
  • keukenhulp

Heb je interesse?
Stuur dan direct een berichtje via onze Facebookpagina of een mail naar de eazie waar jij wilt werken.
Doe het nu en misschien verdien jij over een paar dagen al je geld bij eazie! 

Mail je contactgegevens, geboortedatum en eventueel werkervaring
naar de eazie waar jij wilt werken.

Alkmaar – Laat 169
laat@eazie.nl

Amsterdam – Ferdinand Bolstraat 16
ferdinandbol@eazie.nl

Amsterdam – Bijlmerplein 1008
bijlmer@eazie.nl

Delft – Binnenwatersloot 22
delft@eazie.nl 

Den haag – Gedempte gracht 78
denhaag@eazie.nl

Den haag – Herengracht 26
denhaag@eazie.nl

Den haag – Stationsweg 136 (Hollands Spoor)
hollandsspoor@eazie.nl

Den haag – Leyweg
leyweg@eazie.nl

Dordrecht – Achterom 69-71
achterom@eazie.nl

Hilversum – Groest 58
groest@eazie.nl

Leiden – Breestraat 157
pz@eazie.nl

Leiden – Stationsweg 22
pz@eazie.nl

Rotterdam – Blaak (botersloot 549)
blaak@eazie.nl

Rotterdam – Korte lijnbaan 18b
kortelijnbaan@eazie.nl

Rotterdam – Alexandrium (Watermanweg 120)
alexandrium@eazie.nl

Rotterdam – Zuidplein hoog 508
zuidplein@eazie.nl

Scheveningen – Gevers deynootweg 662
scheveningen@eazie.nl 

Tilburg – Centraal Station
tilburgcs@eazie.nl

Utrecht – Utrecht centraal station
utrechtcs@eazie.nl

Utrecht – Voorstraat 8
voorstraat@eazie.nl

Zaandam – Hermitage 20 (bij het Station)
hermitage@eazie.nl

Zoetermeer – Stadshart (Burg. wegstapelplein 50)

stadshart@eazie.nl

Zoetermeer – Oranjelaan 1a
oranjelaan@eazie.nl