JOIN OUR TEAM

Een paar uur per week of fulltime; bij eazie werk je altijd met veel plezier.
Je maakt de gasten blij met de lekkerste healthy food, je werkt in een jong en gezellig team én je ontvangt elke maand een flink bedrag op je rekening! 

Onderdeel uitmaken van de eazie family? 
Wij zoeken versterking voor de volgende functies!

  • Medewerker restaurant
  • bezorger (e-bike of scooter)
  • kok
  • keukenhulp

Heb je interesse?
Stuur dan nu een mail naar de eazie waar jij wilt werken. 

Mail je contactgegevens, geboortedatum en eventueel werkervaring naar de eazie waar jij wilt werken.

Alkmaar – Laat 169
laat@eazie.nl

Alphen aan de Rijn – Pieter Doelmanstraat 4
pieterdoelmanstraat@eazie.nlof stuur een WhatsApp naar 06 46068432

Amsterdam – Ferdinand Bolstraat 16
ferdinandbol@eazie.nl

Amsterdam – Bijlmerplein 1008
bijlmer@eazie.nl of stuur een WhatsApp naar 06 40328143

Amsterdam – Osdorpplein 501B
osdorpplein@eazie.nlof stuur een WhatsApp naar 06 40328143

Breda – Houtmarkt
houtmarkt@eazie.nl of stuur een WhatsApp naar 06 14468176

Delft – Binnenwatersloot 22
delft@eazie.nl 

Den Haag – Gedempte gracht 78
denhaag@eazie.nl

Den Haag – Herengracht 26
denhaag@eazie.nl

Den Haag – Hollands Spoor (Stationsweg 136)  
hollandsspoor@eazie.nl

Den Haag – Leyweg 761
leyweg@eazie.nl

Dordrecht – Achterom 69-71
achterom@eazie.nl

Hilversum – Groest 58
groest@eazie.nl

Leiden – Breestraat 157
breestraat@eazie.nl

Leiden – Stationsweg 22
stationsweg@eazie.nl

Nijmegen – Molenstraat 140
molenstraat@eazie.nl

Rotterdam – Blaak (botersloot 549)
kortelijnbaan@eazie.nl

Rotterdam – Korte lijnbaan 18b
kortelijnbaan@eazie.nl

Rotterdam – Alexandrium (Watermanweg 120)
alexandrium@eazie.nl of bel naar 010 2233885

Rotterdam – Zuidplein hoog 508
zuidplein@eazie.nl

Scheveningen – Gevers deynootweg 662
scheveningen@eazie.nl 

Tilburg – Centraal Station
tilburgcs@eazie.nl

Utrecht – Utrecht centraal station
utrechtcs@eazie.nl of stuur een WhatsApp naar 06 36232743

Utrecht – Voorstraat 8
voorstraat@eazie.nl
of stuur een WhatsApp naar 06 34201190

Zaandam – Hermitage 20 (bij het Station)
hermitage@eazie.nl

Zoetermeer – Stadshart (Burg. wegstapelplein 50)

pz@eaziezoetermeer.nl

Zoetermeer – Oranjelaan 1a
pz@eaziezoetermeer.nl